Kupowanie kryptowalut na Binance – krok po kroku

Kryptowaluty to coraz popularniejsza metoda inwestycji, która przyciąga coraz większą liczbę osób. Jedną z platform, na której można nabywać kryptowaluty jest Binance – jedna z największych giełd kryptowalut na świecie. W tym artykule postaramy się przybliżyć krok po kroku proces kupowania kryptowalut na Binance.

Krok 1: Rejestracja na Binance Pierwszym krokiem, aby nabywać kryptowaluty na Binance, jest założenie konta na tej giełdzie. Proces rejestracji jest łatwy i polega na podaniu własnego adresu e-mail oraz hasła. Po założeniu konta należy zweryfikować swoją tożsamość, przesyłając skan dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.
Krok 2: Dodanie środków na konto Aby zakupić kryptowaluty na Binance, należy najpierw zasilić swoje konto na tej giełdzie. Binance pozwala wpłatę w wielu różnorakich walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich a także w kryptowalutach. Po wybraniu stosownej opcji wpłaty i podaniu wymaganych informacji, powinno się dokonać przelewu na wskazany numer konta.
Krok 3: Wybór kryptowaluty Po zasileniu konta na Binance można przystąpić do kupowania kryptowalut. Na giełdzie dostępnych jest sporo różnorakich kryptowalut, w tym najpopularniejsze, tj. Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. By zakupić daną kryptowalutę, trzeba najpierw wybrać ją z listy dostępnych na giełdzie.
Krok 4: Umieszczenie oferty kupna Po wybraniu kryptowaluty, którą pragniemy kupić, powinno się umieścić ofertę kupna. W tym celu trzeba podać cenę, po której chcemy zakupić daną kryptowalutę oraz ilość, którą chcemy kupić. W sytuacji braku stosownej oferty kupna, można korzystać z oferty dystrybucji, która znajduje się na giełdzie.
Krok 5: Kupno kryptowaluty Po umieszczeniu oferty kupna, powinno się poczekać na wykonanie transakcji. Po dokonaniu transakcji, kryptowaluty zostaną przelane na nasze konto na Binance. Od tego momentu możemy przechowywać nasze kryptowaluty na giełdzie albo przelać je na portfel kryptowalutowy.

Zobacz więcej: jak kupić kryptowaluty na binance.