Word 2007 – Profesjonalny materiał szkoleniowy

Czy może być coś lepszego niż platforma e-learningowa? Okazuje się, że tak! Kursy na DVD. Kursy tego rodzaju mają jeszcze jedną zaletę. Włączamy, kiedy pragniemy, zatrzymujemy – robiąc notatki i włączamy ponownie. Nie wspomnę o tym, że możemy je wielokrotnie oglądać i analizować. Następną bardzo istotną rzeczą jest opakowanie i sama płytka DVD. Wkładamy do odtwarzacza, wyciągamy i chowamy na półkę, a w razie potrzeby wyciągamy i oglądamy ponownie – szybko i zgrabnie. Jest jeszcze jedna przewaga kursów DVD. Kiedy zrywa nam połączenie z internetem, co się zdarza zbyt w większości przypadków w tej sytuacji platforma e-learningowa nie spełnia indywidualnej funkcji, a płytka DVD tak.

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę kursów na DVD dla zielonych jak i zaawansowanych z uwzględnieniem przede wszystkim aplikacji typu Power Point, Word, Excel , a ponadto Access w różnorakich dostępnych wersjach. Pomimo, że istnieje przekonanie o łatwości obsługi wspomnianych aplikacji, okazuje się, że większość z nas posiada z tym problem. Nieliczni wyłącznie całkowicie wykorzystują całe możliwości niektórych kodów. Czas, więc na poszerzenie prywatnej wiedzy aktualnie dzięki tym kursom. Są one bardzo specjalistycznie przygotowane, niedrogie i zawierają kwintesencję edukacji jak na przykład Kurs Word 2010. Kursy przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które pracują w biurach, agencjach i firmach stosując te programy, codziennymi.

Do zaoferowania w zależności od Państwa preferencji mamy: Kurs Power Point 2007, Kurs PowerPoint 2010 , a ponadto Kurs Word 2007 i Kurs Word 2010. W sytuacji Excel-a są, aż trzy propozycje z naszej strony w zależności od stopnia wtajemniczenia: Kurs Excel,  Kurs Excel 2007 , a oprócz tego Kurs Excel 2010.  Pozostają jeszcze dwa kursy mianowicie Kurs Access 2007 i Kurs Access 2010.

Dlaczego aż tyle Kursów proponujemy? W zależności od wersji oprogramowania, jakie Państwo posiadacie, prawie każdy proponowany kurs na DVD przedstawia tą aktualnie osobną wersję z uwzględnieniem opcji dla zaczynających jak również zaawansowanych użytkowników.

Jedno jest oczywiste. Specjalistycznie przygotowany materiał szkoleniowy przez eksperta w dziedzinie oprogramowania, zastosowania aplikacji do pracy w życiu normalnym w ustaleniach firmowych jak również domowych to najlepsza rzecz, jaka może Państwa spotkać. Właściwie każdy chce posiadać tą wiedzę, miej ją i Ty.